Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

O firmie

Firma P.B.U.H. SITAREK Spółka Jawna to wiodąca firma na rynku usług budowlanych. Specjalizuje się w kompleksowym docieplaniu budynków, stropodachów oraz remontach balkonów, remontach klatek schodowych  i w wymianie okien.

Firma P.B.U.H. SITAREK Spółka Jawna powstała w listopadzie 2011r., w celu scalenia dwóch firm działających do tej pory oddzielnie, zarazem ściśle współpracujących ze sobą.

22 maja 2012 roku aportem do Spółki zostają wniesione obie firmy – P.B.U.H. Sitarek Artur Sitarek i P.B.U.H. Sitarek Tomasz Sitarek.

Obie firmy, do momentu połączenia, z dużym powodzeniem działały na rynku dociepleniowym od kilkunastu lat. Firma Artura Sitarka od roku 1998, a Tomasza Sitarka od roku 2000.

Rozwój rynku dociepleniowego, a także dynamiczny rozwój obu firm spowodował, iż oba podmioty podjęły decyzję o zjednoczeniu sił.

Połączenie obu firm miało na celu umocnienie swojej pozycji rynkowej – możliwość udziału w przetargach dotąd nieosiągalnych ze względu na niewystarczające moce przerobowe dla pojedynczych podmiotów, osobno działających - lepsze wykorzystanie potencjału, zarówno ludzkiego, jak i sprzętowego obu firm, sprawniejsze zarządzanie oraz obniżkę kosztów, mającą na celu pozyskiwanie atrakcyjniejszych ofert.

Dotychczas obie firmy zrealizowały z dużym powodzeniem zarówno małe jak i duże kontrakty dociepleniowe.

Obecna fuzja obu firm to duże wyzwanie, ale też i ogromna szansa na dalszy rozwój i podejmowanie znacznie większych wyzwań niż dotychczas.

Nic więc dziwnego, że co rok firma zyskuje nowe kontrakty na remonty budynków, zwiększając zaangażowanie na rynku i doskonaląc technikę wykonania. Ta strategia - w połączeniu ze stosowaniem najlepszych na rynku systemów i materiałów - powiększa grono zadowolonych klientów.

Lokatorzy docieplanych budynków nie odczuwają uciążliwości remontu. Patrząc na tempo prac fachowców z naszej firmy - trudno się dziwić!

Bezcenna jest nieuciążliwość, czystość i szybkość wykonywania prac. Właściciele firmy znają swój fach "od podszewki" - żadne aspekty wykonania i użytych materiałów nie są im obce. To ogromny atut w kontaktach z fachową kadrą inspektorów, kierowników budów, oraz inwestorami i zwykłymi mieszkańcami, którzy żywo interesują się prowadzoną inwestycją.

Firma P.B.U.H. SITAREK Spółka Jawna szybko zatem zajmuje należne jej miejsce nie tylko w panoramie Warszawy,  lecz i w panoramie polskich firm.

Zapraszamy Państwa do współpracy!

"PBUH Sitarek"
Artur Sitarek
ul. Polna 6/11,
26-800 Białobrzegi, koło Warszawy
asitarek@poczta.onet.pl
601 952 014
0-22 882 81 65
polecamy
ww
losowe referencje
Pierwsza referencja
Pierwsza referencja
ww fabularna

ww
ww ofertowa

ww